Strona główna > Drinki wstrząśnięte i zamieszane > Niezalezna Gazeta Obywatelska w Opolu poinformowala o wczorajszym wydarzeniu w PO

Niezalezna Gazeta Obywatelska w Opolu poinformowala o wczorajszym wydarzeniu w PO

„Gowinobus zajechał do Opola dla 5 osób i 3 dziennikarzy! 12/08/2013

Spotkanie z Jarosławem Gowinem w siedzibie PO przy ul. Krakowskiej nie spotkało się z zainteresowaniem działaczy opolskiej Platformy. Spotkanie w gronie 5 osób i 3 dziennikarzy to nie jest wynik zadowalający jak na kandydata na szefa PO. Wśród obecnych nie było znanych działaczy opolskiej PO.

Przypomnijmy, że spotkanie początkowo miało się odbyć 2 sierpnia br. jednak zostało spacyfikowane przez władze regionalne Platformy Obywatelskiej, które pojechały na spotkanie z Donaldem Tuskiem do Warszawy. Dziś wiemy, że z tego spotkania wyciekły taśmy, w których Tusk  zapewniał, że pozbędzie się z MSW człowieka, który wcześniej współpracował z PiS i nazwał go… „pisiorem”.

Przypomnijmy, że zakończyło się głosowanie internetowe na szefa PO. Do 22 sierpnia br. trwa jeszcze korespondencyjne głosowanie członków PO. Minister Gowin opowiedział się m.in. przeciwko zadłużaniu państwa, łataniu dziury w ZUS pieniędzmi z OFE i opowiedział się za wsparciem małych i średnich przedsiębiorstw. Jarosław Gowin jeździ po Polsce wynajętym busem z ze swoim wizerunkiem, rozdaje w centrach miast okolicznościową gazetę oraz  uruchomił specjalną stronę zmienpremiera.pl, w której odwołuje się do niespełnionych deklaracji i słów premiera.”

Odpowiedź jaką opublikowałem na forum NGO:

Mirosław Olszewski  12 sierpnia 2013, 22:27:

Panie Tomaszu. Spotkanie Jarosława Gowina z Opolanami (bo nie tylko z członkami PO) nie było ani „spacyfikowane” ani nawet zamknięte. Nastąpiła kolizja terminów, co szczegółowo wyjaśniłem – mam nadzieję – na wciąż widocznej stronie Facebooka opolskiej PO.

Rzeczywiście, zaskakująco niewielu Opolan zechciało pofatygować się na spotkanie z rywalem Tuska. Może to i szkoda, bo zawszeć lepiej wiedzieć więcej niż mniej na dowolny temat.

Czas i miejsce spotkania było reklamowane odpowiednio wcześniej na oficjalnej stronie opolskiej PO, zgodnie zasadami sztuki i dobrym obyczajem.

Opolanie zagłosowali nogami.

To wolny kraj.

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: